1. Dziś (20 lutego) spotkanie formacyjne Członków Żywego Różańca w salce błogosławionego Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego o godzinie 15.30 a następnie nabożeństwo różańcowe o 17.30. Zapraszamy

2. Przypominamy, że Archidiecezja Łódzka organizuje z racji jubileuszu 100 – lecia powołania naszej diecezji kilka pielgrzymek do Rzymu i nie tylko. Wszelkie informacje są dostępne na naszej parafialnej stronie Internetowej oraz na parafialnym Facebooku.

3. Wpłynęły kolejne ofiary na rzecz parafii z uwzględnieniem zapłaty długu. I tak; bezpośrednio; 100, 200 i 1000 zł. a na konto 50, 2×100 i 150 złotych. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą wrażliwość

4. Od Wielkiego Postu rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2023. Jeśli to możliwe, proponujemy wypisanie na komputerze dat i podanie całej intencji bez słowa „rezerwacja:. To ułatwi nam dokonanie wpisu do Książki Intencji, ponieważ przy odczytywaniu pisma odręcznego mogą nastąpić pomyłki. Prosimy też o podanie numeru telefonu, aby w razie potrzeby przypomnieć zapominalskim bądź powiadomić o ewentualnych zmianach.

5. Wpłynęły kolejne ofiary na rzecz parafii z uwzględnieniem zapłaty długu -bezpośrednio; 100, 200 i 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą wrażliwość.

6. W najbliższy czwartek przypada tzw. tłusty czwartek. Zachęcamy do podtrzymywania pięknej Polskiej tradycji, aby później od Popielcowej Środy – 2 marca rozpocząć czas Wielkiego Postu.

7. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom oraz miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask od Boga.

8. W ostatnich dniach odeszli do wieczności Śp. Eugeniusz Kit i Śp. Krystyna Opulska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…