1. Dziś o 16.30 ostatnie już spotkanie podczas mszy świętej dla rodziców i dzieci przed przyjęciem Pierwszej Komunii świętej. Omówimy pewne szczegóły organizacyjne.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich połączone z pierwszą próbą liturgiczną odbędzie się dziś w kościele po Mszy św. o godz. 18:00. a kandydatów do bierzmowania z klas: VII i VIII zapraszamy na comiesięczną mszę św. dziś o godz. 1800 oraz kolejne programowe spotkanie w salce błogosławionego Stefana kard. Wyszyńskiego.

3. Wszystkich pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat Pisma Świętego i modlić się Słowem Bożym, pragniemy zaprosić na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w najbliższy piątek, 19 kwietnia, o godz. 18:45. Uczestnicy proszeni są o przygotowanie treści starotestamentalnej księgi Pieśni nad pieśniami.

4. Za tydzień 21 kwietnia o 15.00 odbędzie się spotkanie wielkanocne dla Członków i sympatyków Żywego Różańca w naszej parafii.

5. Dziś taca inwestycyjna. W ciągu ostatniego miesiąca parafialne rachunki i faktury za prace przy renowacji wyniosły łącznie z wypłatami 139.556 złotych. Mamy jeszcze do uregulowania II część rachunku za meble w zakrystii na sumą 34.440 złotych. W tych rachunkach jest już opłacona faktura na sumę 11.147 złotych za oświetlenie Prezbiterium, które ma być dostarczone w najbliższym tygodniu. Na konto parafialne w ostatnim miesiącu wpłynęły ofiary; 3×50, 2×100, 150, 2×200, 300, 500 i 2000 złotych co razem dało sumę; 3700 złotych oraz kilka pojedynczych cegiełek. Cały czas są także CEGIEŁKI do nabycia u ks. Proboszcza. Warto dodać, że pomimo prowadzonych prac nie jesteśmy zwolnieni z opłat na rzecz Kurii biskupiej, Seminarium czy też innych zarządzonych zbiórek. Teraz więc na czas pokrycia zaległości finansowych jesteśmy zmuszeni wyhamować z dalszymi pracami. Bardzo liczymy na Waszą wypróbowaną pomoc a za ofiary Bóg zapłać.

6. W ostatnich dniach przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Lena Maria Więckowska. Dziecku i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.
Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zachęcamy.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.
W ostatnim czasie odeszli od nas;
Ś.p. Tomasz Chojnacki, Mieczysław Gut.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.