Dobiega końca duszpasterska wizyta. Program na dni najbliższe przedstawia się następująco;

Poniedziałek 29.01.2024 od godz. 16.00. ul. Miłosza, Herberta, Krasińskiego, Bachledy, Czerwone Wierchy.

Wtorek 30.01.2024 od godz. 16.00. ul. Beskidzka – numery parzyste: jeden ksiądz – od początku, a drugi – od końca ulicy (bez Osiedla Marmurowego przy Beskidzkiej 134)

Środa 31.01.2024 od godz. 16.00. ul. Beskidzka – numery nieparzyste: jeden ksiądz – od początku, a drugi – od końca ulicy

Czwartek 01.02.2024 od godz. 16.00. ul. Osiedla: Zielone Wzgórze I i II (przy ul. Kerna i Stokowskiej)

Piątek 02.02.2024 od godz. 16.00. ul. Wydmowa, Spiska, Kierpcowa, Kobzowa, Zjazdowa, Marmurowa, Osiedle Marmurowe przy ul. Beskidzkiej 134

Sobota 03.02.2024 od godz. 10.00 ul. Opolska, Moskuliki, Dolina Łódki, Budy: domy + osiedle

Jeżeli ktoś był nieobecny lub któryś z domów został pominięty podczas wizyty duszpasterskiej wg harmonogramu, prosimy o zapisy u księży wikariuszy na „kolędę” uzupełniającą.

1. Dziękujemy za miłe przyjęcie oraz składane ofiary. Każde spotkanie jest wyjątkowe i dziękujemy za dzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

2. Przypominamy także prośbę o nabywanie cegiełek jako wsparcie finansowe. W tym bowiem tygodniu ruszają prace wewnątrz przy ścianach bocznych. Jest duża szansa, aby znaczną część prac dokończyć przed świętami wielkanocnymi, ale to oczywiście zależy od ofiarności parafian. Przygotowana jest bowiem pełna synchronizacja, aby sprawnie przeprowadzić prace wewnątrz kościoła oraz w zakrystii. Jeśli nie będziemy wypłacalni w terminach to całość się przeciągnie w czasie i może potrwać do wakacji albo i dłużej. Osoby czy rodziny, które zechcą wesprzeć prace przez nabycie cegiełek są zaproszeni do zakrystii. Na ścianie ołtarzowej widać próbki farb o których było w ogłoszeniach przed tygodniem.

3. Dotarły dodatkowe egzemplarze broszury „Dopuść ich do oglądania Twojej światłości”. Zapraszamy do stolika pod chórem w celu ich nabycia.

4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy św. o godz. 18.00. Adoracja potrwa do godz. 19.00. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na mszę świętą o godzinie 7.00 a także na nabożeństwo wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte będą o godzinie; 7.00, 9.00. 16.30 i 18.00. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Będzie zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne naszej Archidiecezji.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

Ostatni o odeszła od nas;
Ś.p. Małgorzata Urbańczyk.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
Rodzinie i przyjaciołom zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.