1. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16.30. a tuż po jej zakończeniu msza święta. Dla młodzieży i dorosłych, Droga Krzyżowa o godzinie 18.30. po mszy świętej wieczorem. Zapraszamy także na Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 17.30. 4 marca nasza świątynia będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym i ks. biskup pomocniczy będzie sprawował Eucharystię. Rekolekcje wielkopostne są przewidziane w IV tygodniu Wielkiego Postu w dniach od 10 do 13 marca. O szczegółach napiszemy w swoim czasie.

2. Dziś o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie formacyjne Żywego Różańca w salce bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na które zapraszamy członków Żywego Różańca oraz osoby chętne do wstąpienia w szeregi Wspólnoty.

3. Spotkanie biblijne odbędzie się jutro (poniedziałek) o godz. 18:30 w salce bł. Prymasa Wyszyńskiego. Będą omawiane Listy św. Jana Apostoła.

4. Trwa renowacja wnętrza kościoła. W środę dobiegnie końca układanie glazury w zakrystii. Pozostały jeszcze do wypłycania dwa kasetony nad ołtarzem, a potem już malowanie ściany ołtarzowej. Teraz prace koncentrują się na północnej ścianie kościoła. Problemem stają się bardzo wolno schnące zaprawy klejowe na obramowaniach witraży, ale ten proces musi się dokonać, aby nie było żadnych uskoków i załamań na elewacji. Prace obecnie trwające powinny zostać zakończone do końca tego miesiąca. Po raz kolejny dziękujemy kobietom, które wczoraj od rana pospieszyły z pomocą przy sprzątaniu kościoła. Bóg Wam zapłać. A o taką pomoc prosimy jeszcze w dwie kolejne soboty. Polecamy także CEGIEŁKI, które mają na celu zabezpieczenie środków na pokrycie wypłat za wykonane już prace. Na stronie internetowej jest dostępna relacja fotograficzna z prac w kościele.

5. Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zachęcamy.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnim czasie odeszli od nas;
Ś.p. Czesław Warszawa oraz Bartłomiej Czuba.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
Rodzinie i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.