1. W Piątek, podczas Drogi Krzyżowej o 18.30. rozważania śpiewał nasz chór Cantylena. Dziękujemy za włączenie się chórzystów w ten wyjątkowy czas Wielkiego Postu. Zapraszamy w kolejne piątki na Drogę Krzyżową o 16.30 i 18.30. Dziś jeszcze Gorzkie Żale o godzinie 17.30.

2. W tym tygodniu przypada: I czwartek miesiąca.

3. Jeszcze dziś zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas: VII i VIII
na comiesięczną mszę św. o godzinie. 1800. Po Eucharystii kolejne programowe spotkanie.
4. Przypominamy, że jutro, a więc w poniedziałek 4 marca, nasz kościół parafialny będzie Kościołem Stacyjnym. Serdecznie zapraszamy naszych parafian i gości do wspólnej modlitwy pod przewodnictwem ks. bpa Ireneusza. Msza święta z naszym udziałem o godzinie 18.00. Będzie także odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W piątek obchodzony jest Dzień Kobiet. Pamiętajmy o szczególnej wdzięczności dla naszych; babć, matek, żon, sióstr, córek.

6. W niedzielę 10 marca o 16.30 kolejne spotkanie podczas mszy święta dla rodziców i dzieci przed przyjęciem Pierwszej Komunii świętej. Tego dnia będzie taca gospodarcza

7. Rekolekcje parafialne będą w naszej parafii od 10 do 13 marca. Więcej szczegółów do doczytania za tydzień w gablotkach. Dzieci będą uczestniczyły w ramach godzin szkolnych pod opieką nauczycieli i katechetów. Program jest dostępny na stronie internetowej

8. Prace przy renowacji kościoła do 14 marca będą wstrzymane. Jednak w najbliższych dniach będą jeszcze obsadzone nowe drzwi do zakrystii a na 20 marca umówiona jest dostawa mebli do zakrystii. Ściana ołtarzowa nie została jeszcze ukończona, dlatego też nie ma relacji fotograficznej, ale jest przedstawiona na zdjęciach renowacja stacji Drogi Krzyżowej i odnowionych figur świętych. Teraz są jeszcze odnawiane obrazy. Dziękujemy kobietom za prace porządkowe wczoraj wykonane. Polecamy także CEGIEŁKI, które mają na celu zabezpieczenie środków na pokrycie wypłat za wykonane już prace a jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim którzy w ten sposób lub poprzez konto parafialne już zasilili fundusz remontowy. Na stronie internetowej jest dostępna relacja fotograficzna z prac przy renowacji stacji Drogi Krzyżowej.

9. Są w sprzedaży świece na stół wielkanocny. Można je nabyć na stoliku z prasą i książkami katolickimi.

10. Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zachęcamy.

Życzenia ślemy dziś wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach uroczystości; osobiste i rodzinne, internautom, Jubilatom oraz drogim gościom. Niech Bóg Wam i Waszym bliskim błogosławi i obficie potrzebnymi łaskami na każdy dzień życia.

W ostatnim czasie odeszli od nas;
Ś.p. Daniela Fabijańczyk, Adam Piedziewicz, Dariusz Rządkowski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.