1. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu są odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O godzinie 16.30 dla dzieci i rodziców, a po zakończeniu msza święta, natomiast Droga Krzyżowa dla młodzieży i ogółu wiernych po mszy świętej wieczornej, czyli około 18.30. Podczas tego drugiego nabożeństwa rozważania będzie śpiewać nasz chór Cantylena, wykonując starą pieśń pasyjną „Boska Dobroci” która w poetycki sposób opisuje mękę i śmierć Pana Jezusa.

2. W tym tygodniu przypadają: I – piątek i sobota miesiąca.

3. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas: VII i VIII
na comiesięczną mszę św. w najbliższą niedzielę, 3 marca o godz. 1800. Po Eucharystii kolejne programowe spotkanie.
4. Kościół Stacyjny w naszej parafii będzie 4 marca o godzinie 18.00.

5. Mija kolejny tydzień renowacji wnętrza kościoła. Zakończone zostało układanie glazury w zakrystii. Są już także gotowe kasetony nad ołtarzem, a teraz trwa malowanie ściany ołtarzowej – w chwili obecnej są to farby podkładowe. Prace obecnie trwające powinny zostać zakończone do końca tygodnia. Za dwa tygodnie będą wstawione w zakrystii drzwi na specjalne zamówienie. Po raz kolejny dziękujemy kobietom, które także wczoraj od rana pospieszyły z pomocą przy sprzątaniu kościoła. Bóg Wam zapłać. Podziękowanie także dla mężczyzn, którzy dwukrotnie pomagali w zakrystii przy ustawianiu mebli. A kobiety o pomoc prosimy jeszcze w najbliższą sobotę na zakończenie prac przy ścianach, bo brud i kurz jako naleciałość po pracach trzeba dokładnie usunąć. Każda para rąk będzie na wagę złota. Polecamy także CEGIEŁKI, które mają na celu zabezpieczenie środków na pokrycie wypłat za wykonane już prace, a jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób lub poprzez konto parafialne już zasilili fundusz remontowy. Na stronie internetowej jest dostępna relacja fotograficzna z prac w kościele.

6. Są w sprzedaży świece na stół wielkanocny. Można je nabyć na stoliku z prasą i książkami katolickimi.

7. Zgodnie z decyzją Metropolity Łódzkiego dziś są zbierane ofiary do puszek na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.

8. Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zachęcamy.

Życzenia ślemy dziś wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach uroczystości; osobiste i rodzinne, internautom, Jubilatom oraz drogim gościom. Niech Bóg Wam i Waszym bliskim błogosławi i obficie obdarza potrzebnymi łaskami na każdy dzień życia.

W ostatnim czasie odeszli od nas;
Ś.p. Tadeusz Styczyński, Hania i Zuzia Kowalczyk, Katarzyna Bińczak.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.