1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy dziś o 15.00 do naszego kościoła na wspólną Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Z racji na Wielki Tydzień, który nie pozwala na obchodzenie żadnych świat czy uroczystości jutro będziemy obchodzili Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

3. Taca dzisiejsza zgodnie z rozporządzeniem Arcybiskupa Metropolity jest przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Za ofiary serdecznie dziękujemy.

4. Za tydzień 14 kwietnia o 16.30 ostatnie już spotkanie podczas mszy świętej dla rodziców i dzieci przed przyjęciem Pierwszej Komunii świętej. Omówimy pewne szczegóły organizacyjne.

5. Za tydzień taca inwestycyjna na pokrycie wynagrodzeń za wykonane prace. Będą także do nabycia CEGIEŁKI choć te można nabyć w każdą niedzielę u ks. Proboszcza. Zapraszamy.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich odbędzie się w kościele za tydzień, w niedzielę, 14 kwietnia, po Mszy świętej wieczornej (ok. godz. 18:45). Będzie to jednocześnie pierwsza próba liturgiczna przed uroczystością.

7. Kandydatów do bierzmowania z klas: VII i VIII zapraszamy na comiesięczną mszę św. w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 1800 oraz kolejne programowe spotkanie w salce błogosławionego Stefana kard. Wyszyńskiego.

8. Czas wielkanocny zakończy uroczystość Zesłania Ducha Świętego 19 maja.

Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zachęcamy.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnim czasie odeszły od nas;
Ś.p. Rena Milcarz i Genowefa Kruszyńska.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.