1. Składamy dziś podziękowania wszystkim którzy tak licznie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w Świętym Triduum Paschalnym. Dostrzegamy znaczną ilość dzieci, młodzieży i dorosłych a wśród nich co cieszy także jest wiele tzw. nowych twarzy. Zapraszamy Was wszystkich do stałości w tych wielkopostnych postanowieniach, aby uczestniczyć w niedzielnej czy świątecznej Eucharystii. Pięknie po raz kolejny został przygotowany chór CANTYLENA który pod batutą p. Mikołaja pokazał na co ich stać. Pięknie dobrane pieśni, wspaniałe wykonanie. Dziękujemy Wam wszystkim chórzystom z p. Mikołajem na czele. Także Liturgiczna Służba Ołtarza zdaje się odradzać po chudych ostatnich latach. Także obsłudze kościoła składamy podziękowania za ich zaangażowanie.

2. Jutro drugi świąteczny dzień – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy i porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W piątek księża wybiorą się z posługą sakramentalną do chorych a wieczorem także msza święta o 16.30. W sobotę w kościele po Mszy świętej porannej adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia a o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego a przygotowaniem duchowym jest nowenna rozpoczęta w Wielki Piątek przed świętem Miłosierdzia która jest odmawiana na zakończenie mszy wieczornych.

Dziś mamy dla Was życzenia, które prosimy abyście także przekazali w swoich rodzinach;

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.
Życzymy, aby święta wielkanocne przyniosły radość,
pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha!