⬜ Trwa wizyta duszpasterska. W najbliższych dniach księża odwiedzą wiernych mieszkających przy następujących ulicach:

Wtorek 02.01.2024 – od godz. 16.00. ul. Telefoniczna, Lawinowa, Turnie
Środa 03.01.2024 – od godz. 16.00. ul. Pszczyńska, Szarotki, Rysy 8 – cały blok, Rysy 6A-6I, 10-10E
Czwartek 04.01.2024 – od godz. 16.00. ul. Halna, Skalna 39 B, 42 ABCD
Piątek 05.01.2024 – od godz. 16.00. ul. Wichrowa, Wierchowa.
Poniedziałek 08.01.2024 – od godz. 16.00. ul. Skalna – pozostałe numery

Plan kolędy na najbliższe dni jest wywieszony w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej. W tym roku, jeśli zechcecie złożyć ofiarę na potrzeby parafii to będzie ona przeznaczona na renowację wnętrza kościoła. W każdym domu zostawimy mały folder opisujący prace przy renowacji kościoła oraz informacje ważne dla parafian – godziny mszy świętych, sprawy kancelaryjne (jakie dokumenty są potrzebne, aby dopełnić różnych formalności). Będą także u księży tzw. cegiełki na renowacje w wysokości 100, 200 i 500 złotych. Kto zdeklaruje swoją ofiarę na odnowienie kościoła otrzyma także podziękowanie w formie cegiełki.

⬜ Dziś podczas mszy św. o 18.00 będzie sprawozdanie ks. Proboszcza z całego mijającego roku. Po mszy świętej wieczornej nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.
⬜ W poniedziałek Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek mszy świętych świąteczny.
⬜ W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy św. o godz. 18.00. Na zakończenie – modlitwy o powołania. Adoracja potrwa do godz. 19.00.
⬜ Orszak Trzech Króli ponownie przejdzie ulicą Piotrkowską. W Uroczystość Objawienia Pańskiego (6 stycznia) o godz. 11.00 kard. Grzegorz Ryś będzie sprawował Eucharystię w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi. Po Mszy św. z Placu Wolności wyruszy ulicą Piotrkowską radosny korowód kolędników. Na zakończenie, na placu katedralnym, czeka nas kolędowanie z zespołem „ENEJ”. Msze święte w parafii jak w niedziele. W Święto Trzech Króli obowiązuje obecność na mszy św.
⬜ W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
⬜ Niech Bóg błogosławi wszystkim naszym parafianom oraz miłym gościom i niech wszystkich prowadzi i strzeże przez cały nadchodzący tydzień. Szczęść Boże!