1. 25 lipca przypadało święto Patrona kierowców. Ponieważ był to środek tygodnia, dlatego też dziś, po zakończenie mszy św. o godzinie 11.00 poświęcone będą pojazdy w tradycyjnych miejscach.
  1. Od tygodnia trwają Kolonie parafialne. Zdjęcia z wyjazdu są dostępne na parafialnej stronie Internetowej. Dzieci były już w Poznaniu, wczoraj w Gostyniu a 1 sierpnia będą w Kaliszu. Codzienne kąpiele pod okiem ratownika, pływanie kajakami pod bacznym wzrokiem kadry i uprawnionych osób, lody, świetna kuchnia i uśmiechy dopełniają reszty Życzymy dzieciom bardzo pozytywnych przeżyć przy pięknej pogodzie, Kadrze jak najmniej stresów a rodzicom wytrwałości w oczekiwaniu na powrót pociech opalonych i wypoczętych. Prosimy także o modlitwę w intencji ogólnie ujmując – kolonistów
  1. Dziś w całej archidiecezji przed kościołami jest zbiórka do puszek na dzieła Caritas.
  1. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy; czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy, że w pierwsze piątki w czasie wakacji, wieczorem msze św. o godzinie 17.30 i 18.00.
  1. W miejscu nabywania prasy katolickiej zostały sprowadzone kolejne pozycje książek, które już były i szybko się rozeszły. Są to pozycje: „Czwarty wizjoner z Fatimy” oraz „7 dni Fatimy”. Jest także tylko po kilka egzemplarzy. Koszt jednej pozycji to suma 10 złotych. Zachęcamy także do nabywania prasy i książek już wcześniej polecanych.
  1. Trwa nieprzerwanie pomimo ogromnych temperatur i znacznych kosztów, doprowadzanie do stanu używalności całego zaplecza oraz salki im. Kardynała Wyszyńskiego.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom oraz wypoczywającym na wakacjach i urlopach, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Anna Klimowicz, Mirosław Wasilkowski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………