1. W Niedzielę Miłosierdzia a więc dziś, kończy się Rok Jubileuszowy, ogłoszony z racji 100-lecia naszej archidiecezji. Mamy zaproszenie na Mszę św. dziękczynną, kończącą ten czas łaski, która będzie celebrowana dziś o godz. 19.00 w bazylice archikatedralnej.!.

2. Przypominamy, że dziś Żywa Róża zaprasza na spotkanie wielkanocne o godzinie 15.00. Najpierw na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele a następnie do salki pod Plebanią na spotkanie przy herbatce.

3. W czwartek o godz. 18.30 spotkanie młodzieży klas VIII przed przyjęciem sakramentu bierzmowania i katecheza: „Zaangażowanie społeczne chrześcijan”.

4. W następną niedzielę zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe o godzinie 17.30.

5. Członkowie Żywego Różańca zwracają się do mężczyzn z naszej parafii o wstąpienie do męskiego Żywego Różańca. Do zadań należy odmówienie każdego dnia jednej dziesiątki różańca w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Informacje są dostępne w gablotce, na stoliku pod chórem i u siostry Faustyny. Chętnych zapraszamy.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Ś.p. Bogumił Ciszewski oraz Halina Kłykow.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.