1. Jesteśmy po kolejnym tygodniu kolędowych spotkań. W dalszym ciągu proponujemy spotkania na specjalnie dla mieszkańców poszczególnych ulic odprawianej mszy świętej o godzinie 18.30. Ulice są podane z wyprzedzeniem. Jednocześnie gdyby poszczególne rodziny chciały zaprosić księdza z wizytą duszpasterską w domu to trzeba będzie zgłosić to do kancelarii lub w niedziele do zakrystii. Dostępne są także informacje w Internecie na parafialnej stronie www.

Poniedziałek – 17.01. 2022 18.30 – ulice; Pieniny cała, Hyrna, Chmurna, Wodospadowa, Bacowa, Osiedle Kalatówki.
Wtorek – 18.01. 2022 18.30 – ulice; Chałubińskiego, Powstańców Śląskich, Pszczyńska, Raszyńska, Herberta.
Środa – 19.01.2022 18.30 – ulice; Stokowska, Szczawnicka, Zbójnicka z osiedlem, Wyżynna, Junacka.
Czwartek – 20.01.2022 18.30 – ulice; Zbocze, Zrębowa, Kmiecia, Lawinowa, Ostrołęcka, Zaruskiego.
Piątek – 21.01.2022 18.30 – ulice; Wydmowa, Zaspowa, Szczytowa. 

Poniedziałek – 24.01.2022 18.30 ulice; Szarotki, Brzezińska, Beskidzka, Marmurowa.

Przypominamy, że wszystkie osoby będące w mieszkaniu podczas indywidualnej wizyty na zaproszenia są zobowiązane do noszenia maseczki. I tak plan na dni najbliższe;

W soboty kolędy nie będzie. Oczekujemy na mieszkańców poszczególnych ulic. Będzie także wystawiony koszyczek na ofiary, które teraz są bardzo potrzebne, aby spłacić dług na sumę ponad 80 tysięcy złotych za energie elektryczną za cały rok 2021. Bóg zapłać ofiarodawcom. Wpłynęły także w tym tygodniu ofiary indywidualne od kilku osób w wysokości; 3×100 zł, 500 zł. i na konto; 20, 100, 150, 200, 300, 450, 500 złotych. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Spotkanie Żywego Różańca będzie dziś w kościele o 17.15. i nabożeństwo różańcowe o 17.30 prowadzone przez Członków Bractwa. Prosimy o wcześniejsze przybycie.

3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 23 stycznia, o godz. 19.00 w kościele i potrwa około pół godziny.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Dominik Antoni Sikora. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:
Zdzisław Rymieniecki, Krystyna Kordialik.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.