1. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Noc Świętych w Archikatedrze Łódzkiej w czwartek 31 października o godz. 19.15.

2. Neokatechumenat zaprasza na katechezę dla dorosłych i młodzieży do parafii św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi (ul. Kopcińskiego 1/3) w poniedziałek 21 października o godz. 19.00.

3. Klub Ojca w Łodzi zaprasza na spotkanie z Ks. Abp. Grzegorzem Rysiem na temat Jak budować relacje w rodzinie? do Zespołu Szkół Salezjańskich w Łodzi (ul. Wodna 34) w środę 30 października 2019 r. o godz. 19.30.

4. Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oraz duszpasterstwo małżeństw niesakramentalnych zaprasza na konferencję „ Owocem zaś Ducha jest dobroć”. Odbędzie się ona w dniu 25 października godz. 18.00, ul Narutowicza 54/8 w Łodzi. Informacje na stronach archidiecezji.

5. Dzisiaj na godzinę 18.00, zapraszamy młodzież klas VII i VIII Szkół Podstawowych oraz I klas ponadpodstawowych na spotkanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Podane zostaną wszystkie warunki przygotowania do godnego przyjęcia sakramentu a więc obecność jest ważna.

6. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są niedziele o 17.30 a w dni powszednie po zakończeniu mszy o 18.00. Do udziału serdecznie zapraszamy.

7. 23 października po Mszy św. o 18.00 różaniec misyjny poprowadzą dzieci.

8. 24 Października z racji na VI Ogólnopolski Dzień Modlitw Żywego Różańca zapraszamy po Mszy św. o 18.00 na wspólny różaniec. Poprowadzą go Zelatorki z naszej wspólnoty.

9. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii bądź też w kaplicy na Skalnej u sióstr Pasterek. Prosimy zwrócić uwagę na kartki wspominkowe wyłożone na stoliku z prasą, które mają ułatwić formę pisania, ale także zawierają one daty wolnych intencji na pewien czas.