1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata, wieńczącą obecny rok liturgiczny. Nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po sumie parafialnej o 12.30. Za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia Rodzaju ludzkiego można uzyskać odpust zupełny. Zgodnie z zarządzeniem Metropolity Łódzkiego, ofiary dziś zbierane na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

2. Opłatki na wigilijny stół, znak naszej parafialnej jedności, są roznoszone przez Siostry Antonianki i Pasterki. Serdecznie prosimy o ich życzliwe przyjęcie.

3. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom trwa sprzedaż świec z ornamentami bożonarodzeniowymi w cenach; mała 5 zł, duża 12 zł, piramida lub kolumna po 13 złotych.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

5. W I niedzielę miesiąca – spotkanie z ministrantami.

6. Nabożeństwo pierwszej Niedzieli Miesiąca o 17.30.

7. Dziękujemy bardzo gorąco za wszelkie przekazane produkty w ramach „Tytki charytatywnej”. Ponieważ jeszcze nie wszyscy chętni zdążyli to uczynić i paczki wciąż spływają, postanowiliśmy, aby żywność i inne produkty jak choćby chemie rozdać uboższym rodzinom przed świętami Bożego Narodzenia.

8. Wydział duszpasterski Archidiecezji Łódzkiej zaprasza wszystkie osoby żyjące po rozwodzie, w cywilnych związkach małżeńskich (niemogący zawrzeć małżeństwa sakramentalnego), pragnący umacniać swoją wiarę we wspólnocie Kościoła, na spotkanie duszpasterstwa związków niesakramentalnych. Wszelkie informacji udziela: ks. Dominik Lubiński

9. W najbliższym tygodniu jak i w wielu następnych są jeszcze wolne intencje tak o godzinie 7.00 jak i 17.30. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Leon Szaminko. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

• Barbara Szkobel,
• Stefan Skoczylas.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………