1. Otrzymaliśmy pismo z PGE w sprawie rozłożenia na raty naszego zadłużenia. Przychylono się do naszej prośby i rozłożono nam sumę 89 591,88 złotych na 12 rat po 7 465,99 zł łącznie z bieżącym wskazaniem licznika, co w tym miesiącu oznaczało do zapłacenia kwotę 19 989 złotych. Dzięki Waszej ofiarności, kwota ta już została zapłacona. Za miesiąc grudzień faktura za ogrzewanie plebanii opiewa na kwotę 3082 złotych a więc nie licząc wypłat dla pracowników daje to łączną sumę 23.071 złotych i tak może być jeszcze przez dwa miesiące sezonu grzewczego. Dziś taca inwestycyjna a wiec odkładamy na zapłatę podobnej kwoty w marcu. Bóg zapłać za Waszą hojność serca.
2. Dziś o 16.30. msza święta dla dzieci klas III oraz ich rodziców.
3. Również dzisiaj po Mszy Św. o godz.18.00 spotkanie synodalne w salce bł. Stefana kard. Wyszyńskiego na temat: Jak rozumiesz swoje  miejsce w Kościele (towarzyszenie, słuchanie, zabieranie głosu)
4. Przypominamy, że Archidiecezja Łódzka organizuje z racji jubileuszu 100 – lecia powołania naszej diecezji kilka pielgrzymek do Rzymu i nie tylko. Trzy z nich są autokarowe a trzy samolotowe. Będzie także wspólna dla wszystkich pielgrzymów audiencja z papieżem Franciszkiem tylko dla naszej archidiecezji. Ponieważ są różne warianty i terminy, dlatego serdecznie prosimy osoby zainteresowane do zakrystii po mszy świętej w celu zapoznania się ze szczegółami dla poszczególnych pielgrzymek oraz kosztów z tym związanych.
5. Od Wielkiego Postu rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2023. Jeśli to możliwe, proponujemy dla usprawnienia wypisanie na komputerze dat i podanie całej intencji bez słowa „rezerwacja’.  Będzie nam łatwiej dokonać wpisu do Książki Intencji, bo często pismo odręczne można błędnie odczytać.
6. Wpłynęły kolejne ofiary na rzecz parafii z uwzględnieniem zapłaty długu. Otrzymaliśmy bezpośrednio 2×100 zł. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą wrażliwość.
7. Za tydzień w niedzielę 20 lutego spotkanie formacyjne Członków Żywego Różańca w salce błogosławionego Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego o godzinie 15.30 a następnie nabożeństwo różańcowe o 17.30. Zapraszamy
8. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste lub rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od Boga.
9. Odeszli w ostatnich dniach: Śp. Józefa Kozłowska, Śp. Paweł Fuchler. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.