1. Kontynuujemy duszpasterską wizytę. Bardzo prosimy o mobilizację w kwestii informacji sąsiadów, znajomych.

Plan kolędy proponujemy według porządku:

kole_szcz
Plan jest wywieszany w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej. W tym roku, jeśli zechcecie złożyć ofiarę na potrzeby parafii to będzie ona przeznaczona na boczne schody granitowe od strony północnej i południowej. Prace przy tychże schodach są zamówione wraz z nadejściem wiosennego ocieplenia.
2. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy już czas Bożego Narodzenia. Od jutra czas zwykły a choinki i dekoracja będą jeszcze obecne zwyczajowo do dnia 2 lutego.

3. Dziś jeszcze msza święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej o godzinie 16.30.

4. Taca dzisiejsza z racji na drugą niedzielę miesiąca ma charakter inwestycyjny. Za miesiąc grudzień wydatki wyniosły łącznie 25,760 a w tym także dekoracja żłobka i spłata przedostatniej raty PGE. Na konto od ofiarodawców wpłynęły ofiary; 1×500,2×200, 4×100 i 2×50 zł co dało łącznie 1400 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i darczyńcom szczególnie w tym trudnym czasie.

5. Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości (por. Iz 1, 17) będą trwały w naszej archidiecezji od 7 do 20 stycznia. Ich program znajdziemy w gablocie.

6. Nadchodzi czas spotkań opłatkowych. I tak Asysta Parafialna zaprasza swoich członków w sobotę 14 stycznia po mszy świętej wieczorem a Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich członków w tym także mężczyzn, którzy wstąpili w szeregi Bractwa Różańcowego na świąteczne spotkanie „opłatkowe”, które odbędzie się w niedzielę 15 stycznia o godz. 15.00. Obydwa te spotkania będą w salce pod Plebanią. Serdecznie zapraszamy.

W Uroczystość Trzech Króli, przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Zofia Kurkowska i Konrad Jan Piera Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask
Bożych.

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga