1. Dziękujemy serdecznie za spotkania podczas duszpasterskiej wizyty. Nasza parafia powiększyła się o nowe domy i to w sporej ilości. Dostrzegliśmy wpływ tempa życia i wydłużania dnia pracy, bowiem częste były powroty do domów w zaawansowanych godzinach wieczornych, co sprawiało spore zamieszanie podczas wizyt i wiele drzwi było zamkniętych. Przepraszamy za niedopatrzenia. Były także trzy dni wizyt dodatkowych dla tych, którzy chcieli nas spotkać i porozmawiać. W niektórych spotkaniach podczas rozmowy padały także pewne sugestie i na miarę możliwości zostały one już wprowadzone w życie. Kolęda jak to mówi ks. Dominik była dynamiczna. W całości odwiedziliśmy 987 mieszkań a ofiary, jakie wpłynęły z Waszej życzliwości sięgnęły sumy blisko 35 tys. złotych, przy czym były także ofiary w ilości 19 kopert przeznaczone na konkretne prace. Pieniądze są zdeponowane w Banku i będą przeznaczone tylko na ogrodzenie i kostkę. Jedna przykra sprawa to fakt, że ks. Dominik został pogryziony przez psa mimo zapewnienia, że jest łagodny i nic złego nie zrobi. Czasem nasze prośby trafiają w próżnię. W każdym razie dziękujemy za życzliwe spotkania i ofiarność z Waszej strony. Staropolskie i z serca płynące Bóg zapłać.

2. Dziś z racji na I niedzielę miesiąca nabożeństwo adoracyjne – 17.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek msza św. o godnie 16.30

4. Za tydzień – przygotowanie do I komunii świętej – zapraszamy o 16.30 w kościele – msza św.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 15 roku życia) w terminie 7-9 lutego 2020 r. Chętni proszeni są o zgłoszenie się do 5 lutego telefonicznie (42 664 88 88). Początek rekolekcji w piątek o godz. 16.00. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.

6. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Arenie Rodzin, która odbędzie się w piątek 28 lutego w Atlas Arenie o godz. 19.00. Przybyć można już godzinę wcześniej, razem z dziećmi, dla których będą zorganizowane zajęcia. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać przed wejściem do Atlas Areny.

7. W przyszłą niedzielę taca będzie na cele inwestycyjne

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:
Jadwiga Kosińska, Barbara Popławska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.