1. Dziś III niedziela miesiąca i spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca w salce im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego o 16.00 a o 17.30. nabożeństwo różańcowe w kościele.

2. Rozpoczynamy w parafii kolejna edycje kursu przedmałżeńskiego. Wszelkie informacje w gablocie oraz u ks. Dominika.

3. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Arenie Młodych, która odbędzie się; 27 i 28 lutego w Atlas Arenie od 9.00 do 13.30 oraz 28 lutego w godzinach od 19.00. do 21.00 jako Arena Rodzin. Przybyć można już godzinę wcześniej, razem z dziećmi, dla których będą zorganizowane zajęcia. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać przed wejściem do Atlas Areny. Ksiądz Arcybiskup pragnie, abyśmy na to wydarzenie zaprosili i zabrali ze sobą przyjaciół, znajomych, inne rodziny stając się w taki sposób współgospodarzami tego wydarzenia.

4. Stowarzyszenie Klub Amazonka wraz z duszpasterstwem służby zdrowia zapraszają do Bazyliki Archikatedralnej osoby dotknięte chorobami piersi na Mszę św. 20 lutego o godz. 17.00.

5. Sporymi krokami zbliża się czas Wielkiego Postu. Pozostała nam tylko jeszcze jedna niedziela. W tradycji świeckiej to już w tym tygodniu przypadnie tzw. TŁUSTY CZWARTEK.

6. W najbliższych dwóch tygodniach mamy jeszcze sporą ilość wolnych intencji. Osoby zainteresowane, zapraszamy do zakrystii choćby dziś lub do kancelarii. Intencje są każdego tygodnia wywieszane w trzech gablotkach na kartach w kolorze żółtym dla odróżnienia od innych ogłoszeń i tam także prosimy o sprawdzanie wcześniej podanych intencji dla uniknięcia ewentualnych pomyłek

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony;
Sebastian Krzysztof Michalski. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.