1. Za tydzień w III niedzielę miesiąca – 18.10. odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca w salce im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego o 15.30 a o 17.30. nabożeństwo różańcowe w kościele.

2. Powstaje kółko różańcowe; ”Różaniec Rodziców za Dzieci”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Teresą Baklińską. Kontakt telefoniczny – numer telefonu jest w zakrystii.

3. W najbliższą środę o godz. 18.00 w Kościele odbędzie się kolejne zebranie kandydatów do bierzmowania, którzy przyjmą ten sakrament w dniu 22 października.

4. W najbliższy czwartek (III czwartek miesiąca) od godz.18.30 w kancelarii będzie można uzyskać wsparcie psychologiczno-duchowe. Informacje są w gablocie.

5. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii.

6. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku. Są już także do nabycia świece CARITAS.

7. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio. Ofiarodawcom i darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

8. A w liturgii tego tygodnia; we wtorek – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek – święto Rocznicy Poświęcenia kościoła katedralnego, w piątek wsp. św. Jadwigi Śląskiej a w sobotę wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego bpa i męczennika.

9. Przed kościołem odbywa się dziś zbiórka do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

10. We wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie po mszy świętej wieczorem. Zapraszamy.

11. Dziś druga niedziela miesiąca i taca inwestycyjna – w tym miesiącu dokończymy układanie kostki chodnikowej od strony zachodniej tworząc bezpieczną do przejścia opaskę wokół kościoła.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została przyjęta;
Maria Antonina Malińska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.