1. Dziś swoje spotkanie ma liturgiczna służba ołtarza podczas mszy św. o godzinie 18.00. Na spotkanie zaprasza Was ks. Dominik.

2. Jutro w poniedziałek ma swoje spotkanie grupa młodzieży gimnazjalnej w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Ks. Kazimierz zaprasza Was na godzinę 18.30.

3. 11 listopada, za tydzień o 16.30 zapraszamy dzieci przed I Komunią Święta wraz ze swymi rodzicami bądź opiekunami.

4. Przypominamy także o nowych pozycjach książkowych z serii; „Wszystko o” i tak; o Eucharystii, o Jezusie z Nazaretu, o Matce Bożej, o św. Janie Pawle II, o różańcu, o objawieniach w Lourdes, o chrzcie świętym, o sakramencie bierzmowania, o roku liturgicznym. Każda z tych pozycji są po 10 złotych Zachęcamy do ich nabycia i czytania.

5. W piątek o godzinie 18.00 będzie odprawiona msza święta za spokój duszy byłego proboszcza ks. Kanonika Ryszarda Chojeckiego w 10 rocznicę śmierci.

6. Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie taca inwestycyjna a dziś także serdecznie dziękujemy za ofiarę bezimienną na potrzeby prac remontowych wysokości 200 złotych oraz na konto parafialne 50 zł. Bóg zapłać.

7. Został już naprawiony świecznik wotywny i można już z niego korzystać.

8. Wypominki roczne w niedziele będą się rozpoczynały około godziny 12.10–15 w zależności od ich ilości. W środy przed mszą o godzinie 18.00. Prosimy o uważne śledzenie, aby w razie potrzeby dokonać korekty. Zapraszamy także do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych poleconych w modlitwie K-ła.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została przyjęta; Aniela Antonina Garstka. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.