1. Mamy nadzieję, że nie trzeba nikomu przypominać o obchodzonym dziś Dniu MATKI. Pamiętajmy o naszych RODZICIELKACH i tych żyjących jak i zmarłych.
  1. W następną niedzielę po Mszy św. o 11.00 – spotkanie ministrantów.
  1. Dziś także przed kościołami zbiórka ofiar na kolonie letnie organizowane przez CARITAS.
  1. Wpłynęły ofiary; na konto 500 zł i bezpośrednio 100 i 50 zł. oraz od dzieci komunijnych 150 i 200 złotych. Serdeczne Bóg zapłać
  1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po mszy wieczorowej a dziś o 17.30. Zakończenie w piątek 31 maja a od soboty nabożeństwa do SERCA JEZUSOWEGO.
  1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

W ostatnich dniach przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został przyjęty; Marcel Rafał Franczak.  Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga. Wszystkim gościom życzymy, aby patron kierowców św. Krzysztof pozwolił na szczęśliwy powrót do domu.