1. W związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi ilości osób w kościołach kaplicach informujmy. że od niedzieli 17 maja w kościele naszym może przebywać 80 osób a w kaplicy na Skalnej może uczestniczyć w Eucharystii 10 osób łącznie z siostrami Pasterkami. Należy zwrócić jednak uwagę, iż konieczne jest zachowanie odległości pomiędzy osobami i przypomnieć, że obowiązują maseczki na usta i nos. Na Skalnej Msze święte codzienne są odprawiane o godzinie 8.00 a w niedziele o 16.00.

2. Zachęcamy także wiernych do uczestnictwa w transmisjach prowadzonych przez on–line z naszej parafii i tak dziś będą transmitowane wszystkie msze św. podobnie za tydzień.

3. Serdecznie zapraszamy na wystawę prac malarskich Ks. Antoniego oraz Pani Beaty do salki Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od 18 do 24 maja po mszach wieczorowych.

4. Za wszelkie ofiary składane na konto bankowe składamy za nie bardzo serdeczne podziękowania.

5. Koszyczek na ofiary, podobnie jak w ubiegłych tygodniach jest wyłożony na stoliku przy wyjściu. Są tam także dostępne baranki wielkanocne, które z racji na choroby nie zostały podjęte. Caritas prosi, jeśli to możliwe o ich nabywanie po zaniżonej cenie.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.