1. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Przypominamy, że msza święta w piątek o 16.30.

2. W niedzielę 9 czerwca przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy czas wielkanocny i tego też dnia zapraszamy na mszę świętą odprawiana w intencji ks. Seniora Antoniego o godzinie 12.30. z racji imienin.

3. 13 czerwca będzie Święto Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i będzie to rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Łodzi

4. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po mszy wieczorowej a dziś o 17.30. Do Zesłania Ducha Świętego jest także w nabożeństwo czerwcowe włączona Nowenna do Ducha Świętego.

5. Dziś jest w całej Polsce zbiórka ofiar do puszek na świątynię Opatrzności Bożej a za tydzień taca gospodarcza na pokrycie bieżących spraw parafialnych.

6. Już dziś także informujemy, że msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie odprawiona dla wszystkich uczniów w niedzielę 16 czerwca o godzinie 11.00.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali przyjęci; Maksymilian Jakubiak oraz Alan Rożnowski.
Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Grzegorz Dobroszek,
Stefan Stefański.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……