1.W sobotę, w Wigilię będą odprawione rano o godzinie 7.00 ostatnie w tym Adwencie RORATY. To ostatnia możliwość obecności na nich dla wielu zagubionych i zabieganych osób. Przypominamy także naszym parafianom i miłym gościom, że Wigilia – jak to Polska tradycja nakazuje – jest dniem postu ścisłego. Pasterka w naszej parafii będzie odprawiona, jako koncelebra o północy zgodnie z tradycją. Po zakończeniu Pasterki zapraszamy do wspólnego łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń. Oby i ten nasz zwyczaj nie uległ zatraceniu. Jest przecież w parafii znaczna ilość osób, które Wigilię przeżywają w samotności i nawet nie mają z kim połamać się opłatkiem i złożyć okazjonalne życzenia.

2. W pierwszy dzień świąt Msze św. będą o godzinie 800., 9.30., 11.00., 12.30., i 18.00. W drugim świątecznym dniu, w Święto św. Szczepana pierwszego męczennika Eucharystia będzie odprawiana tak jak w niedziele.

3. Dziękujemy także za ofiary jakie wpłynęły w ciągu ostatnich dwóch tygodni na konto parafii.

4. To już ostatnia chwila do nabycia opłatków. Są one pakowane w torebkach foliowych jako duże, małe oraz kolorowe dla zwierząt domowych. Dziś także przy stoliku z prasą są rozprowadzane ostatnie już świece CARITAS jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zachęcamy do ich nabycia. Jest tam także dostępna aktualna prasa katolicka dziś w szerszym wydaniu tytułów

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga

W ostatnich dniach odeszła od  nas:

Władysława Domżał    lat 99   z ul. Skalnej 13

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia