1.Czas naszych świętych rekolekcji od rana trwa. Prowadzi je ks. Prof. dr hab. Grzegorz Bugajak, wykładowca w UKSW i wykładowca naszego Seminarium. Od nas samych zależy ile sami wyniesiemy z tego czasu łaski dla naszego ducha. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotkach i zamieszczony na parafialnej stronie internetowej. Warto jednak dodać ze w poniedziałek i wtorek pierwsza msza święta będzie odprawiona jako RORATY o godzinie 9.00. a nauki a Eucharystią na Skalnej o godzinie 11.00.

2. Siostry Antonianki mające swój dom Generalny przy ulicy Janosika 141 zapraszają młodzież żeńską na czuwanie modlitewne które rozpocznie się 31 grudnia od godziny 15.00 a zakończy się w Nowy Rok. Informacje szczegółowe są dostępne na plakacie w gablotce.

3. Żywa Róża zaprasza do wspólnej modlitwy w najbliższą niedzielę.

4. W ostatnim tygodniu został zakupiony olej opałowy do ogrzewania kościoła. Nabyliśmy 3860 litrów za sumę 11.580 złotych.

5. Komunikat wide.

6. Dziś także przy stoliku z prasą są rozprowadzane świece CARITAS jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zachęcamy do ich nabycia.

7. Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został ostatnio włączony; Wiktor Piotr Kośmider.

Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od  nas

Janina Jagiełło                       lat 64 z ul. Wichrowej 34

Zdzisław Kędrzyński           lat 56 z ul Limbowej 7