1.Od środy rozpoczynamy duszpasterską wizytę. Plan kolędy proponujemy według porządku:

Środa            28.12.16.   od   15.30  ul. Jędrowizna, Potokowa

Czwartek      29.12.16.   od  15.30  ul. Skalna – bez bloków

Piątek            30.12.16.  od  15.30  ul. Wichrowa, Wierchowa, Turnie, Halna

Poniedziałek   02.01.17  od  15.30  ul. Górska – bez bloków

Woda święcona będzie dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła a dzieci powinny także zostawić tam zeszyt z religii który będzie podpisany przez kapłana. Kropidła małe są dostępne na stoliku przy wyjściu. Postaramy się także zapowiadać plan na poniedziałek następnego tygodnia. Plan jest wywieszany w gablotkach i na parafialnej stronie internetowej na którą zapraszamy po różne wiadomości z życia parafii.

2. Jutro Uroczystość św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedziele.

3. Mamy w parafii pewną pulę biletów na widowisko Ewangelizacyjne „Betlejem w Łodzi”. Będą to najpiękniejsze kolędy polskie i z innych części świata w wykonaniu najbardziej znanych artystów scen polskich i zagranicznych. Patronat honorowy objęli Pani Agata Duda, żona Prezydenta RP i Metropolita Łódzki. Bilety w cenie; 80, 60 i 40 złotych są do nabycia w zakrystii u siostry Faustyny do dnia 6 stycznia 2017 roku. Koncert odbędzie się w Atlas Arenie w dniu 12 stycznia o godzinie 19.00.

4. Nabożeństwo na zakończenie roku cywilnego będzie za tydzień w sobotę po mszy św. o godzinie 18.00.

5. Dziękujemy także wszystkim osobom dorosłym ale i dzieciom i młodzieży którzy wytrwale uczestniczyli w mszach Roratnich. To bardzo ważne abyśmy czekali czynnie a nie biernie.

6. Dziękujemy także serdecznie za pomoc przy wykonaniu dekoracji. Ogromnym wsparciem była cicha praca S. Faustyny i pań Halinki i Barbary oraz panów Roberta i Mikołaja. Dziękujemy.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od  nas:

Magdalena Gortat     lat 51    z ul. Janosika 135

Zenobia Fornalska  lat 96   Pensjonariuszka ZOL-u

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia